Strona www dla kancelarii prawnej , strona internetowa dla prawnika

Strona www dla kancelarii prawnej

Click to rate this post!

strona www dla kancelarii prawnej
Projekt i wykonanie strony internetowej dla kancelarii prawnej z Warszawy.

Efekt końcowy:
www.kancelaria-opalski.pl

Co powinna zawierać strona www kancelarii prawniczej?

Żadna profesjonalna kancelaria prawnicza nie może obyć się bez rzetelnie przygotowanej strony www. Osoby chcące skorzystać z usług radcy prawnego czy adwokata, szukają specjalisty wzbudzającego zaufanie, który świadczyć będzie usługi na najwyższym poziomie. O jakich elementach warto pamiętać tworząc witrynę kancelarii?

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż strony internetowego tego typu placówek (dotyczy to również kancelarii komorniczych) nie mogą mieć charakteru reklamowego, a jedynie informacyjny. Związane jest to ze specyfiką branży prawniczej oraz obowiązującymi przepisami związanymi z etyką zawodową.

Podczas projektowania strony internetowej kancelarii, szczególną uwagę zwrócić należy na dopasowanie jej do klienta. Podzielić można je na te, które świadczą usługi dla osób prywatnych oraz biznesu. W pierwszym przypadku, warto zadbać o to, by na witrynie znalazły się między innymi opinie klientów, który skorzystali z usług kancelarii. Równie ważnym jej elementem jest blog, na którym potencjalni klienci znajdą najważniejsze informacje na temat poszczególny ch usług prawnych. Jeżeli chodzi natomiast o kancelarie skupiające się na firmach, ich witryna zawierać powinna opis usług z podziałem na branżę, wyszukiwarkę prawników z podziałem na sektor czy obszar działalności oraz informacje na temat dotychczasowych osiągnięć.

Żadna witryna kancelarii — czy to działającej w sektorze B2C czy B2B, nie może obyć się bez aktualności. Na tej podstronie warto umieścić informacje na temat nowych klientów czy sukcesów osiąganych przez pracowników. Dodatkowo, znajdować mogą się tam również analizy najważniejszych informacji ze świata prawniczego czy porady prawnicze.

Aby strona internetowa kancelarii przykuwała wzrok i prezentowała się w pełni profesjonalnie, powinna być czytelna oraz przejrzysta. Zamiast gotowych, kupionych fotografii, warto umieścić tam wykonane przez fotografia zdjęcia pracowników wraz z krótką notką na temat każdego z nich.

Click to rate this post!