Obsługa stron internetowych | Aktualizacja stron internetowych
obsługa stron internetowych
Obsługa stron internetowych

Masz stronę internetową, której nie masz czasu aktualizować? Chciałbyś coś zmienić na swojej stronie www?
Potrzebujesz regularnej administracji stroną internetową?

Mamy najlepszą ofertę związaną z obsługą stron internetowych.

Obsługa Stron Internetowych

Żadna profesjonalna firma nie może obyć się bez strony internetowej. Aby wzbudzała ona zainteresowanie potencjalnych Klientów i generowała wartościowy ruch, zadbać należy o to, by prezentowała się estetycznie, a zawarte na niej treści były zawsze aktualne. Ponieważ obsługa stroną internetową jest zajęciem czasochłonnym oraz pracochłonnym, jego realizację warto powierzyć profesjonalistom.

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż odpowiednia obsługa strony internetowej ma wpływ na to, jak przedsiębiorstwo postrzegane jest zarówno przez użytkowników, jak i wyszukiwarki, w tym wyszukiwarkę Google. Znajdujące się na stronie internetowej treści powinny być odpowiednio zoptymalizowane tak pod kątem czytelników, jak i wyszukiwarek. Regularna, długotrwała aktualizacja treści na stronie www to sprawdzony sposób na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na skorzystanie z usługi, jaką jest obsługa stron internetowych? Brak aktualizacji zastosowanego systemu CMS (np. WordPress) i/lub użytych wtyczek czy motywów może w znaczący sposób ułatwić włamanie się na stronę internetową, co w konsekwencji prowadzić może do utraty cennych danych oraz środków finansowych.

Aktualizacja Stron Internetowych

Działania z zakresu obsługi strony internetowej obejmować mogą między innymi aktualizację treści, monitoring, czy witryna jest zgodna z najnowszymi technologiami i panującymi aktualnie standardami, wdrażanie nowych funkcjonalności, optymalizację treści oraz grafik pod kątem wyszukiwarek, dodawanie nowych treści na stronę, konfigurację i aktualizację certyfikatu SSL, regularne przygotowywanie kopii zapasowych, aktualizację systemu CMS oraz naprawę ewentualnych błędów.

Jaka jest cena za obsługę strony www? Obsługa stron internetowych najczęściej dostępna jest w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest jednorazowe zlecenie obejmujące wprowadzenie zasugerowanych przez Klienta zmian. Drugi to stała, comiesięczna opłata obejmująca bieżącą aktualizację zawartych na stronie treści i inne uzgodnione zadania. Z tego typu usług korzystają zarówno mniejsze, jak i większe firmy, osoby prywatne oraz różnego rodzaju instytucje państwowe.


  • obsługa stron internetowychGrafika na stronę internetową
  • obsługa stron internetowychNowoczesne rozwiązania
  • obsługa stron internetowychAtrakcyjna cena
  • obsługa stron internetowychPełna obsługa strony