Obsługa stron internetowych | Administracja stronami cena | Obsługa stron internetowych | Administracja stronami cena |
obsługa stron internetowych
Obsługa stron internetowych

Masz stronę internetową, którą nie masz czasu aktualizować? Chciałbyś coś zmienić na swojej stronie www?
Potrzebujesz regularnej administracji stroną internetową?

Mamy ofertę obsługi stron internetowych przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Żadna profesjonalna firma nie może obyć się bez strony internetowej. Aby wzbudzała ona zainteresowanie potencjalnych klientów i generowała wartościowy ruch, zadbać należy o to, by prezentowała się estetycznie, a zawarte na niej treści były zawsze aktualne. Jako że administrowanie witryną jest zajęciem czaso- oraz pracochłonnym, jego realizację warto powierzyć profesjonalistom.

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż odpowiednia obsługa strony internetowej ma wpływ na to, jak przedsiębiorstwo postrzegane jest zarówno przez użytkowników, jak i wyszukiwarki. Znajdujące się na niej treści powinny być odpowiednio zoptymalizowane tak pod kątem czytelników, jak i wyszukiwarek. Regularna, długotrwała aktualizacja treści na witrynie to sprawdzony sposób na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na skorzystanie z usługi, jaką jest administracja stron internetowych? Brak aktualizacji systemu CMS może w znaczący sposób ułatwić włamanie się na witrynę, co w konsekwencji prowadzić może do utraty cennych danych oraz środków finansowych.

Działania z zakresu administracji obejmować mogą między innymi aktualizację treści, monitoring, czy witryna jest zgodna z najnowszymi technologiami i panującymi aktualnie standardami, wdrażanie nowych funkcjonalności, optymalizację treści oraz grafik pod kątem wyszukiwarek, konfigurację certyfikatu SSL, regularne przygotowywanie kopii zapasowych, aktualizację systemu CMS oraz naprawę ewentualnych błędów.

Jaka jest cena za obsługę? Obsługa stron internetowych najczęściej dostępna jest w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest jednorazowe zlecenie obejmujące wprowadzenie zasugerowanych przez Klienta zmian. Drugi to stała, comiesięczna opieka obejmująca bieżącą aktualizację zawartych na witrynie treści. Z tego typu usług korzystają zarówno mniejsze, jak i większe firmy, osoby prywatne oraz różnego rodzaju instytucje państwowe.


  • obsługa stron internetowychGrafika na stronę internetową
  • obsługa stron internetowychNowoczesne rozwiązania
  • obsługa stron internetowychAtrakcyjna cena
  • obsługa stron internetowychPełna obsługa strony