Obsługa stron internetowych | Prowadzenie strony internetowej
obsługa stron internetowych
Obsługa stron internetowych

Masz stronę internetową, której nie masz czasu aktualizować? Chciałbyś coś zmienić na swojej stronie www?
Potrzebujesz regularnej administracji stroną internetową?

Mamy najlepszą ofertę związaną z obsługą stron internetowych.

Obsługa Stron Internetowych

Strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy. Odpowiednio dobrana treść połączona ze sprawnie działającą witryną szybko podnoszą zainteresowanie klientów oraz poprawiają ruch na stronie. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio dbać o swoją stronę. Jeżeli nie jesteś programistą, a zajmujesz się inną dziedziną, warto zlecić takie działania specjalistom.

Dlaczego warto postawić na profesjonalistów?

Chcesz, żeby Twoja strona przyciągała uwagę klientów? Zależy Ci na tym, żeby wyglądała profesjonalnie i przynosiła pewną wartość Twoim odbiorcom? W takim razie potrzebujesz dobrze przygotowanych treści oraz atrakcyjnego wyglądu strony. Musi ona również działać odpowiednio szybko, być zabezpieczona certyfikatem SSL oraz posiadać odpowiednie wtyczki tak, aby być widoczna w wyszukiwarkach, między innymi w Google.

Ilość zadań, jakie ma do wykonania osoba stawiająca stronę internetową jest bardzo duża. Podobnie jak zakres obowiązków w momencie, kiedy taka witryna już funkcjonuje. Praca nie kończy się na etapie wypuszczenia gotowej strony, ponieważ trzeba nieustannie dbać o jej optymalizację, usuwać błędy oraz sprawdzać poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Te wszystkie zadania pochłaniają dużo czasu, dlatego jako osoba prowadząca własną działalność oraz rozwijająca bazę klientów, możesz mieć problemy z dopilnowaniem wszystkich spraw. Może również okazać się, że nie wiedziałeś o pewnej funkcjonalności, która jest istotna dla optymalnego działania witryny. Dlatego potrzebujesz profesjonalistów, którzy zdejmą z Ciebie część obowiązków oraz zadbają o prawidłowe funkcjonowanie Twojej strony internetowej. Dzięki profesjonalnej obsłudze witryny, zyskasz klientów, których zainteresuje jej wygląd. Oszczędzasz również czas, który musiałbyś poświęcić na jej obsługę.

Prowadzenie strony internetowej

Profesjonalna obsługa strony internetowej opiera się na dwóch obszarach działania – onsite oraz offsite. Pierwszy z nich obejmuje czynności wykonywane w obrębie strony, które bezpośrednio wpływają na jej odbiór przez czytelników. Zaliczamy tutaj między innymi aktualizacje treści. Natomiast działania offsite to wszystko, co dzieje się na zapleczu strony, związane z jej optymalnym funkcjonowaniem.

Działania związane z tworzeniem oraz aktualizowaniem treści

Treść na Twojej stronie internetowej odgrywa bardzo istotną rolę. Za tym pojęciem stoi nie tylko prawidłowo napisany tekst, ale również jego optymalizacja pod kątem SEO. Tutaj również ważne jest prawidłowe ułożenie bloków tekstu na stronie w taki sposób, aby wyglądała ona możliwie najbardziej atrakcyjnie. Dlatego warto zlecić to zadanie specjalistom. Doradzimy, gdzie powinna znaleźć się kluczowa treść lub hasło oraz w którym miejscu wstawić szczegóły oferty. Podpowiemy ile zakładek warto wprowadzić oraz zastosujemy wszystkie potrzebne poprawki, które sprawią, że treść będzie wyglądała atrakcyjnie dla klientów.

Potrzebujesz zaktualizować treści na stronie? To również możesz zlecić profesjonalistom. Dzięki temu masz pewność, że wszystko pozostanie na swoim miejscu, a strona nadal będzie działała bez zarzutu. Zadbamy o to, aby wszystkie istotne informacje były odpowiednio podkreślone i zaznaczone, a nawigacja dokładnie pokazana. W ten sposób każdy klient będzie czuł, że strona jest dopracowana z myślą o nim.

Strona internetowa oparta na CMS

Są dwie możliwości budowania strony internetowej. Jeżeli decydujesz się na zbudowanie jej na CMS, na przykład korzystając z popularnego WordPress, musisz dbać o regularne aktualizacje oprogramowania oraz wtyczek. Jest to kolejny powód, dla którego warto zatrudnić specjalistów. Sprawdzimy, czy aktualizacja wpływa na działanie Twojej witryny oraz skoordynujemy ją z nowymi wersjami wtyczek. Wprowadzimy niezbędne poprawki do jej prawidłowego wyświetlania oraz ładowania.

Jest to czasochłonne zajęcie, ponieważ w rzeczywistości każda nowa aktualizacja powinna być sprawdzona, a wtyczki aktualizowane na bieżąco. Dla przykładu, bez odpowiednio działających wtyczek SEO, Twoja strona może nie być wyświetlana w wyszukiwarkach na zadowalającej pozycji. Dlatego warto pozwolić profesjonalistom zadbać o aktualizacje na Twojej witrynie.

Działania offsite

Działania wykonywane poza stroną internetową, których nie widzą Twoi czytelnicy są równie ważne jak te, które wykonujesz w celu poprawy widoczności swojej witryny. Dlatego musisz pamiętać, aby te zadania również były wykonywane z odpowiednią starannością.

Monitoring i analiza

Posiadając własną stronę internetową, konieczny jest ciągły jej monitoring. Nawet jeżeli masz postawioną stronę przez najlepszych specjalistów w branży z doskonale dopasowanym serwerem, istnieje ryzyko, że pewne rzeczy pójdą nie tak. Dlatego musisz mieć dostęp do zespołu, który możliwie szybko znajdzie błędy oraz naprawi je w krótkim czasie. W ten sposób nie stracisz potencjalnych klientów, zniechęconych niedziałającą stroną internetową. Jest to szczególnie ważne w przypadku, kiedy posiadasz swój sklep internetowy. Wypuszczając nową kolekcję, musisz brać pod uwagę możliwość usterki. Jeżeli do takiej dojdzie, jesteśmy w stanie pomóc Ci możliwie najszybciej usunąć problem tak, aby Twoi klienci mogli bez żadnych problemów dokonywać dalszych zakupów.

Analiza strony internetowej służy jej optymalizacji. Sprawdzamy, w jaki sposób działają poszczególne elementy oraz mamy za zadanie dopilnować, aby wszystko było jak najlepiej ze sobą połączone. Zbieranie danych dotyczących działania strony umożliwia nam oraz Tobie odpowiednie dopasowanie zmian, jakie planujesz. Jeżeli masz zamiar powiększyć zakres swojej działalności, a co za tym idzie rozbudować stronę, dane zebrane na przestrzeni kilku miesięcy pomogą Ci podjąć decyzję. Może trzeba zmienić rodzaj hostingu lub zwiększyć miejsce na przechowywanie danych? Mając konkretne liczby łatwiej jest podjąć tego typu decyzje i zapobiegać błędom, zanim się one pojawią.

Zarządzanie hostingiem

Hosting oraz domena definiują Twoje miejsce w sieci. Na ich podstawie klienci mogą dotrzeć do Twojej strony internetowej. Pamiętaj, że hosting powinien być dopasowany do Twoich potrzeb. Inny jest potrzebny dla osoby prowadzającej bloga, inny dla sklepu internetowego. Dlatego aby dobrać najlepszy hosting, a następnie odpowiednio nim zarządzać, warto zdobyć podstawową wiedzę w tym zakresie. Możesz również powierzyć to nam i nie przejmować się formalnościami.

Zarządzanie hostingiem obejmuje kontakt z dostawcą tego hostingu oraz rozwiązywanie problemów, jakie mogą pojawić się podczas pracy na serwerze. W zakres tych zadań wlicza się również zarządzanie panelem klienta oraz wprowadzanie niezbędnych zmian w jego danych.

Nie wiesz, jak zainstalować certyfikat SSL, ani do czego on służy? Pomożemy Ci go prawidłowo go zaimplementować. Dzięki temu zadbamy wspólnie o bezpieczeństwo Twojej strony internetowej oraz o jej widoczność w wyszukiwarkach.

Profesjonalna obsługa stron internetowych

Obecnie obsługa stron internetowych staje się coraz prostsza. Nie trzeba już znać języka HTML, aby postawić podstawową stronę. Jednak wymaga to nadal pewnych umiejętności oraz poświęconego czasu na odnalezienie wszystkich niezbędnych informacji.

Dlatego jeżeli posiadasz już swoją stronę internetową lub chcesz taką postawić, warto zaufać profesjonalistom. Zajmiemy się wszystkim, co jest konieczne do prawidłowego funkcjonowania strony, a Ty w tym czasie będziesz rozwijać swój biznes i dbać o kontakt z klientami.

Współpraca ze specjalistami, którzy będą obsługiwać Twoją stronę internetową pozwoli Ci zaoszczędzić czas, dotrzeć do większej liczby klientów oraz wypromować swoją doskonałą stronę internetową.

Żadna profesjonalna firma nie może obyć się bez strony internetowej. Aby wzbudzała ona zainteresowanie potencjalnych Klientów i generowała wartościowy ruch, zadbać należy o to, by prezentowała się estetycznie, a zawarte na niej treści były zawsze aktualne. Ponieważ obsługa stroną internetową jest zajęciem czasochłonnym oraz pracochłonnym, jego realizację warto powierzyć profesjonalistom.

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż odpowiednia obsługa strony internetowej ma wpływ na to, jak przedsiębiorstwo postrzegane jest zarówno przez użytkowników, jak i wyszukiwarki, w tym wyszukiwarkę Google. Znajdujące się na stronie internetowej treści powinny być odpowiednio zoptymalizowane tak pod kątem czytelników, jak i wyszukiwarek. Regularna, długotrwała aktualizacja treści na stronie www to sprawdzony sposób na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na skorzystanie z usługi, jaką jest obsługa stron internetowych? Brak aktualizacji zastosowanego systemu CMS (np. WordPress) i/lub użytych wtyczek czy motywów może w znaczący sposób ułatwić włamanie się na stronę internetową, co w konsekwencji prowadzić może do utraty cennych danych oraz środków finansowych.

Aktualizacja Stron Internetowych

Działania z zakresu obsługi strony internetowej obejmować mogą między innymi aktualizację treści, monitoring, czy witryna jest zgodna z najnowszymi technologiami i panującymi aktualnie standardami, wdrażanie nowych funkcjonalności, optymalizację treści oraz grafik pod kątem wyszukiwarek, dodawanie nowych treści na stronę, konfigurację i aktualizację certyfikatu SSL, regularne przygotowywanie kopii zapasowych, aktualizację systemu CMS oraz naprawę ewentualnych błędów.

Jaka jest cena za obsługę strony www? Obsługa stron internetowych najczęściej dostępna jest w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest jednorazowe zlecenie obejmujące wprowadzenie zasugerowanych przez Klienta zmian. Drugi to stała, comiesięczna opłata obejmująca bieżącą aktualizację zawartych na stronie treści i inne uzgodnione zadania. Z tego typu usług korzystają zarówno mniejsze, jak i większe firmy, osoby prywatne oraz różnego rodzaju instytucje państwowe.


  • obsługa stron internetowychGrafika na stronę internetową
  • obsługa stron internetowychNowoczesne rozwiązania
  • obsługa stron internetowychAtrakcyjna cena
  • obsługa stron internetowychPełna obsługa strony