Modernizacja strony internetowej, sklepu internetowego, redesign strony internetowej

Modernizacja strony internetowej

Click to rate this post!

Modernizacja strony internetowej

Modernizacja strony internetowej — poznaj korzyści z przebudowy strony internetowej

Dlaczego należy modernizować stronę internetową?

Twoja strona internetowa jest przestarzała i przestała spełniać oczekiwania? Jest niefunkcjonalna, a jej wygląd odbiega od aktualnych trendów? Jeśli tak to znak, że wymaga ona modernizacji. Przeczytaj dlaczego należy modernizować stronę internetową i co zyskasz decydując się na jej profesjonalną przebudowę.

Nowoczesna strona internetowa — podstawa działalności każdej firmy

Rola strony internetowej w czasie pandemii znacznie wzrosła i tak już z pewnością pozostanie. Obecnie strona internetowa to nie tylko zbiór informacji na temat naszych usług i produktów, lecz w licznych przypadkach jedyne „miejsce” prowadzenia naszej działalności.

Jeśli więc prowadzisz działalność, a nie masz strony internetowej lub znajduje się ona nisko w rankingu wyszukiwarki, to Twoja firma jest niewidoczna dla potencjalnych klientów.

Dlatego, żeby powiększyć grupę odbiorców a co za tym idzie zwiększyć zyski i podnieść renomę firmy należy zadbać o nowoczesną i dobrze zoptymalizowaną stronę internetową.

Jeżeli posiadasz już stronę internetową, ale jest ona niewidoczna dla szerokiej grupy odbiorców, nie musisz inwestować w drugą (nową) stronę, lecz skorzystać z naszej oferty modernizacji strony internetowej.

Kiedy warto przebudować stronę internetową?

Właściwie nie potrzeba szczególnego powodu, by zdecydować się na przebudowę strony internetowej. Wystarczy, że patrząc na nią jak na wizytówkę swojej firmy, uznasz, że chciałbyś, żeby była ona po prostu lepsza czy ładniejsza.

Niemniej jednak istnieje kilka powodów, które świadczą o tym, że strona internetowa wymaga modernizacji. Przebudowa strony www jest wskazana, a nawet konieczna w sytuacji gdy:

 • strona jest przestarzała i niefunkcjonalna,
 • zawiera nieaktualne informacje,
 • nie jest responsywna,
 • szybkość strony jest niska,
 • ma niską pozycję i ruch organiczny,
 • jej wygląd jest nieatrakcyjny lub odbiega od wizerunku firmy.

Bez względu na to, z jakiego powodu zdecydujesz się na przebudowę strony, omówimy z Tobą optymalny zakres poprawy strony i dostosujemy ją do Twoich potrzeb. Modernizacja strony nie musi oznaczać jej całkowitej przebudowy, lecz może dotyczyć jednego lub kilku wybranych obszarów.

Poznaj obszary modernizacji i korzyści wynikające z przebudowy strony internetowej.

Modernizacja strony internetowej bez względu na to, czy jest ona stroną firmową, sklepem internetowym czy pełni funkcję bloga polega na poprawie kilku kluczowych obszarów:

Funkcjonalność i łatwość zarządzania stroną

Strony tworzone kilka lat temu były programowane w już nieużywanych technologiach. Dlatego ich obsługa i wprowadzenia nawet najmniejszej zmiany wymaga znajomości HTML. Ponadto nie posiadają one potrzebnych funkcjonalności, a nawet możliwości ich dodania. Przy nowoczesnych stronach wprowadzanie zmian, dodawanie i usuwanie funkcjonalności jest stosunkowo łatwe i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Aktualizacja danych i treści zawartych na stronie

Zarówno dane kontaktowe, jak i nieaktualne treści znajdujące się na stronie internetowej powinny być na bieżąco poprawiane. Dotyczy to przede wszystkim aktualizacji asortymentu sklepów internetowych, pakietu i cen usług, ale także i wszystkich informacji, które mogą się zaktualizować. Także prowadząc bloga warto odświeżać publikowane treści.

Responsywność strony, czyli dostosowanie do urządzeń mobilnych

Nie trzeba zagłębiać się w statystyki, by zaobserwować, że zdecydowana większość użytkowników internetu korzysta z urządzeń mobilnych typu telefon czy tablet. Przestarzałe strony internetowe często nie są dostosowane wizualnie i funkcjonalnie do tego typu urządzeń. Dlatego, gdy Twoja strona nie posiada wersji mobilnej, koniecznie ją zmodernizuj. Przebudowa strony w tym obszarze nie tylko diametralnie wpłynie na liczbę odbiorców, lecz także na lepsze pozycjonowanie w Google.

Szybkość strony

Powszechny i szybki internet przyzwyczaił użytkowników do niemal natychmiastowej odpowiedzi na nasze potrzeby. Wolno ładująca się strona lub podstrona jest szybko opuszczana strony przez użytkownika. Ponadto powolne działanie strony może prowadzić do problemów z poprawnym działaniem koszyka sprzedażowego, funkcji płatności. Na wpływ niskiej szybkości strony internetowej mają: błędy w HTML, zbyt duże grafiki, filmy i inne pliki umieszczone na stronie.

Modernizacja pod kątem pozycjonowania i SEO

Pozycjonowanie strony i tak zwany SEO copywriting ma obecnie ogromne znaczenie w pozyskiwaniu odbiorców i w poprawie ruchu organicznego na stronie. Profesjonalny SEO copywriting związany jest ze znajomością zasad marketingu internetowego oraz pisania wartościowych treści zoptymalizowanych pod kątem SEO.

Wygląd i układ strony

Wygląd strony i jej układ także powinien być modernizowany, ponieważ strona internetowa, aby przyciągnąć użytkowników musi, być dla nich atrakcyjna. Warto więc co jakiś czas zmieniać zdjęcia i grafiki umieszczane na stronie. Ponadto jak już wspomnieliśmy, strona internetowa jest wizytówką naszej firmy, dlatego ważne aby była zachowana spójność graficzna i kolorystyczna strony z naszym firmowym logiem i profilami w mediach społecznościowych.

Modernizację strony warto powierzyć doświadczonej firmie posiadającej nowoczesne narzędzia i znającej obecne technologie oraz zasady marketingu internetowego.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej modernizacji strony internetowej?

Strona internetowa jest nie tylko wizytówką firmy, ale przede wszystkim narzędziem do pozyskiwania i utrzymywania klientów. Dlatego warto zadbać o to, by spełniała ona oczekiwania zarówno Twoje jak i użytkowników i zlecić modernizację strony firmie zajmującą się kompleksową obsługą internetową.

Zlecając przebudowę strony www naszej firmie nie musisz obawiać się o dotychczasowe dane i pozycję strony

 • Potrzebne dane i funkcjonalności zostaną przeniesione na zmodernizowaną stronę — zanim przejdziemy do technicznych aspektów przebudowy strony, dokładnie omówimy zakres danych, funkcjonalności oraz grafiki, które ma zawierać nowa strona. Nie musisz się obawiać o to, że elementy strony, które chcesz zachować, znikną po modernizacji strony. Ponadto podczas modernizacji strony staramy się do minimum skrócić czas, gdy strona nie działa.
 • Modernizacja strony poprawia widoczność i pozycjonowanie strony — podczas modernizacji skupiamy się głównie na poprawie jej widoczności i wysokim pozycjonowaniu strony. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, długoletnie doświadczenie oraz aktualną wiedzę z zakresu SEO marketingu. Podpowiadamy naszym klientom, jakie rozwiązania i funkcjonalności warto wprowadzić na stronę, by podnieść i utrzymać wysoki ruch organiczny.
 • Nowoczesne funkcjonalności — szybka zmiana w technologii wiąże się ze zmianą funkcjonalności, które oczekują klienci. Użytkownikom zależy na czasie, a co za tym szybkości znalezienia odpowiedniego produktu i prostej finalizacji sprzedaży. Dlatego dodanie odpowiednich funkcyjności sprawia, że klienci chętnie skorzystają z naszej oferty sprzedażowej.Ponadto dodanie niektórych funkcji sprawia, że zarządzanie stroną jest bardziej intuicyjne i łatwiejsze.
 • Wygląd strony dopasowany do obecnych trendów i marki — w internetowym gąszczu wygląd strony internetowej ma duże znaczenie, ponieważ często wybieramy dany wpis czy stronę z powodu przyciągającej wzrok grafiki.. Zadbamy o odpowiedni design Twojej strony internetowej z interesującą grafiką i dobrej jakości zdjęciami.

Serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami w celu wyceny modernizacji Twojej strony internetowej. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat przebudowy strony internetowej oraz wszystkich naszych usług.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą z zakresu kompleksowych rozwiązań internetowych. Poznaj nasze realizacje i dołącz do grona zadowolonych klientów EMM8.


  Click to rate this post!