Modernizacja strony internetowej, sklepu internetowego
modernizacja stron www
Modernizacja stron www

Masz starą i nieładną stronę internetową? Chciałbyś coś naprawić na swojej stronie www?
Potrzebujesz modernizacji strony www lub modernizacji sklepu internetowego?

Mamy ofertę przebudowy strony internetowej przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli posiadasz stronę internetową, z pewnością zauważyłeś, że na przestrzeni lat przestała ona spełniać wymagania, jakie są przed nią stawiane. Jest to spowodowane zmieniającymi się trendami w branży oraz rozwiązaniami, które są wprowadzane w życie.

Modernizacja strony – przestarzały wygląd

Przede wszystkim powinieneś rozważyć modernizację strony w chwili, kiedy stosowany przez Ciebie szablon zaczyna swoim wyglądem znacznie odbiegać od normy. Najczęściej zniechęca to Twoich potencjalnych klientów do podjęcia współpracy lub dokonania zakupu.

Wgrywanie nowego szablonu jako przebudowa strony wymaga nie tylko zmiany od strony wizualnej. Najczęściej jest to związane również z koniecznością wprowadzenia zmian w kodzie strony lub rozmieszczeniu poszczególnych jej elementów.

Pamiętaj również, że obecnie Twoja strona internetowa powinna wyświetlać się bez problemu nie tylko na ekranach komputerów. W dobie mobilnych urządzeń coraz więcej osób korzysta z telefonów i tabletów. Dopasuj swoją stronę do wymagań tych użytkowników oraz zmodernizuj szablon.

Czy wiesz, w jaki sposób zarządzać swoją stroną?

Jeżeli Twoja strona internetowa była postawiona przez zespół programistów, z pewnością wiedzą oni doskonale w jaki sposób wgrywać poszczególne aktualizacje oraz zmieniać wygląd elementów. Jednak to Ty jesteś właścicielem strony.

Dlatego w momencie jej modernizacji warto zadbać o to, żeby interfejs był przyjazny dla Ciebie oraz umożliwiał Ci wprowadzanie odpowiednich zmian bez konieczności oczekiwania na nasze działanie. W taki sposób zmienimy sposób zarządzania Twoją witryną, żebyś mógł bez żadnych przeszkód samodzielnie zajmować się najważniejszymi dla Ciebie kwestiami.

Co jest wskazówką, że czas na modernizację strony?

Jeżeli zauważysz, że na Twojej stronie wzrasta współczynnik odrzuceń strony, powinna to być dla Ciebie wskazówka, że czas na modernizację witryny. Co dokładnie oznacza współczynnik odrzuceń?

Twoja strona jest odwiedzana przez odbiorców, ale zatrzymują się oni wyłącznie na stronie głównej. Nie chcą zapoznać się z innymi zakładkami. Oznacza to, że już pierwszy kontakt z witryną zniechęca ich do dalszych działań z nią związanych.

Może być to spowodowane przestarzałym interfejsem, nieatrakcyjnymi tekstami lub powolnym ładowaniem się oraz działaniem strony internetowej. Wówczas konieczne jest szybkie modernizowanie. Tak, aby obecni klienci w dalszym ciągu na nią zaglądali.

Niezależnie od powodów, dla których powinieneś przebudować swoją stronę internetową, koniecznie skontaktuj się w tym celu ze specjalistami. Zadbamy o to, żeby była ona możliwie najwyższej jakości. Postaramy się również o wersję mobilną oraz interfejs, który umożliwi Ci sprawne oraz łatwe obsługiwanie wszystkich podstron.


  • modernizacja stron wwwProjekt modernizacji strony
  • modernizacja stron wwwNowoczesne wykonanie
  • modernizacja stron wwwAtrakcyjna cena modernizacji
  • modernizacja stron wwwŁadna strona www po modernizacji


Każdy posiadacz witryny internetowej zdawać powinien sobie sprawę z faktu, iż trendy w zakresie wyglądu stron www oraz wytyczne odnośnie ich optymalizacji zmieniają się niezwykle szybko. Co za tym idzie, w niektórych sytuacjach konieczna może okazać się modernizacja witryny. Kiedy warto rozważyć podjęcie tego typu działań.

Przestarzały szablon strony www może zarówno zniechęcić potencjalnego klienta do skorzystania z oferowanych usług lub zakupu dostępnych produktów, jak i sprawić, że witryna będzie działała znacznie wolniej i nie będzie się wyświetlała w sposób prawidłowy na urządzeniach przenośnych takich, jak telefony czy tablety.

Niezwykle ważną kwestią jest również sposób zarządzania stroną, czyli możliwość jej aktualizacji czy umieszczania nowych treści powinien być w pełni intuicyjny. Zyskamy wówczas pewność, że użytkownicy będą na bieżąco informowani o zachodzących zmianach. W momencie, kiedy system ten jest skomplikowany i wymaga szeregu czasochłonnych czynności, może się to w znaczący sposób odbić na płynności działania strony oraz jej odbiorze przez osoby ją odwiedzające.

Sygnałem, który powinien nas skłonić do przeprowadzenia przebudowy strony internetowej jest również wysoki współczynnik odrzuceń. Oznacza on, iż osoby wchodzące na stronę www nie decydują się na bliższe zapoznanie z jej zawartością, a zamiast tego zamykają ją po zobaczeniu strony głównej. Stanowi to sygnał, że nie jest ona atrakcyjna dla odbiorcy.

Modernizacji wymagać może także strona internetowa, która nie jest wystarczająco szybka. Wolno ładująca się witryna jest nie tylko irytująca, lecz przekładać może się również na ilość dokonanych transakcji (dotyczy to sklepów internetowych). Na szybkość działania strony www wpływ ma zarówno serwer, jak i stosowna optymalizacja elementów graficznych.

Przebudowy wymagać może również witryna pozbawiona wersji mobilnej. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż w obecnych czasach coraz więcej użytkowników przegląda strony www na telefonach oraz tabletach. Strona pozbawiona responsywnego szablonu nie tylko zniechęca potencjalnych klientów, lecz jest również gorzej postrzegana przez Google, co w negatywny sposób wpływa na pozycję w wynikach wyszukiwania.