Modernizacja strony internetowej, sklepu internetowego
modernizacja stron www
Modernizacja stron www

Masz starą i nieładną stronę internetową? Chciałbyś coś naprawić na swojej stronie www?
Potrzebujesz modernizacji strony www lub modernizacji sklepu internetowego?

Mamy ofertę przebudowy strony internetowej przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Każdy posiadacz witryny internetowej zdawać powinien sobie sprawę z faktu, iż trendy w zakresie wyglądu stron www oraz wytyczne odnośnie ich optymalizacji zmieniają się niezwykle szybko. Co za tym idzie, w niektórych sytuacjach konieczna może okazać się modernizacja witryny. Kiedy warto rozważyć podjęcie tego typu działań.

Przestarzały szablon strony www może zarówno zniechęcić potencjalnego klienta do skorzystania z oferowanych usług lub zakupu dostępnych produktów, jak i sprawić, że witryna będzie działała znacznie wolniej i nie będzie się wyświetlała w sposób prawidłowy na urządzeniach przenośnych takich, jak telefony czy tablety.

Niezwykle ważną kwestią jest również sposób zarządzania stroną, czyli możliwość jej aktualizacji czy umieszczania nowych treści powinien być w pełni intuicyjny. Zyskamy wówczas pewność, że użytkownicy będą na bieżąco informowani o zachodzących zmianach. W momencie, kiedy system ten jest skomplikowany i wymaga szeregu czasochłonnych czynności, może się to w znaczący sposób odbić na płynności działania strony oraz jej odbiorze przez osoby ją odwiedzające.

Sygnałem, który powinien nas skłonić do przeprowadzenia przebudowy strony internetowej jest również wysoki współczynnik odrzuceń. Oznacza on, iż osoby wchodzące na stronę www nie decydują się na bliższe zapoznanie z jej zawartością, a zamiast tego zamykają ją po zobaczeniu strony głównej. Stanowi to sygnał, że nie jest ona atrakcyjna dla odbiorcy.

Modernizacji wymagać może także strona internetowa, która nie jest wystarczająco szybka. Wolno ładująca się witryna jest nie tylko irytująca, lecz przekładać może się również na ilość dokonanych transakcji (dotyczy to sklepów internetowych). Na szybkość działania strony www wpływ ma zarówno serwer, jak i stosowna optymalizacja elementów graficznych.

Przebudowy wymagać może również witryna pozbawiona wersji mobilnej. Warto zdawać sobie sprawę z faktu, iż w obecnych czasach coraz więcej użytkowników przegląda strony www na telefonach oraz tabletach. Strona pozbawiona responsywnego szablonu nie tylko zniechęca potencjalnych klientów, lecz jest również gorzej postrzegana przez Google, co w negatywny sposób wpływa na pozycję w wynikach wyszukiwania.


  • modernizacja stron wwwProjekt modernizacji strony
  • modernizacja stron wwwNowoczesne wykonanie
  • modernizacja stron wwwAtrakcyjna cena modernizacji
  • modernizacja stron wwwŁadna strona www po modernizacji